Kancelaria adwokacka
w Poznaniu

Paweł Żywiecki - kim jest?

Paweł Żywiecki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył aplikację adwokacką w Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej. Jest członkiem Sądu Dyscyplinarnego Wielkopolskiej Izby Adwokackiej w Poznaniu i działa charytatywnie w klubie Rotary Poznań-Starówka.
Paweł Żywiecki specjalizuje się w pełnej obsłudze prawnej, w szczególności procesowej, osób fizycznych i podmiotów gospodarczych.

Potrzebujesz porady prawnej?

Oferujemy Państwu profesjonalne porady prawne, reprezentujemy Państwa przed sądem, tworzymy pisma i umowy. Osobom, które nawiążą stałą współpracę gwarantujemy w ramach współpracy wysoką jakość usług opartą o trzy szczególne zobowiązania

Dlaczego my?

Oferujemy Państwu profesjonalne porady prawne, reprezentujemy Państwa przed sądem, tworzymy pisma i umowy. Osobom, które nawiążą stałą współpracę gwarantujemy w ramach współpracy wysoką jakość usług opartą o trzy szczególne zobowiązania.

Kancelaria Adwokacka w Poznaniu

ul. Nowowiejskiego 25/3
61-732 Poznań
tel. 61 853 31 86
email: kancelaria@zywiecki.com.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek, środa: godz. 9.00 – 18.00
wtorek, czwartek, piątek: godz. 9.00 – 15.00

Kancelaria Adwokacka w Kościanie

Plac Niezłomnych 8 (parter)
64-000 Kościan
tel. 65 511 09 18
fax. 65 511 09 18
email: kancelaria@zywiecki.com.pl

Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku
godz. 10.00 – 16.00

Kancelaria Adwokacka - Poznań

Różnego rodzaju sytuacje sprawiają, że zawiłości prawne wymagają pomocy specjalisty, którym jest dobry adwokat. Prawnik naszej kancelarii z Poznania to osoba, która bazując na swojej wiedzy i kompetencjach pomoże klientowi w różnego rodzaju sprawach. Niezależnie od tego, czy chodzi o osobę fizyczną, czy podmiot gospodarczy.

Kancelaria Adwokacka posiada wieloletnie doświadczenie. Specjalizacja w różnych dziedzinach prawa pozwala nam znajdować rozwiązania nawet w przypadku szczególnie skomplikowanych sytuacji. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny, a do tego wyrozumiały, niezależnie od charakteru danej sprawy. Staramy się nieprzerwanie podwyższać kompetencje, by świadczyć jeszcze lepsze usługi. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klienta, dlatego często rezygnujemy z żargonu prawniczego, by dane zagadnienie zostało w prosty sposób wytłumaczone.

Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa. Szczególnie często klienci korzystają z porad u usług związanych z prawem administracyjnym, ale też prawem spółek handlowych, prawem pracy. Pomagamy także w sprawach dotyczących windykacji należności pieniężnych. Klienci prywatni mogą liczyć na fachową pomoc w przypadku prawa cywilnego, karnego czy rodzinnego oraz spadkowego.

Potrzebna jest pomoc adwokata w Poznaniu? Zapraszamy do kontaktu! Zaproponujemy dogodny termin spotkania w naszej kancelarii. Przypominamy, że działamy także w Kościanie.

Formularz kontaktowy

  Kancelaria
  w Kościanie

  Kancelaria
  w Poznaniu

  Social Media

  Sprawdź również nasz profil na Facebooku!