Kancelaria Adwokacka Poznań
- dobry adwokat i prawnik

Skorzystanie z pomocy dobrego prawnika w Poznaniu pozwoli na rozpatrzenie zaistniałej sytuacji przez doświadczonego specjalistę w danej dziedzinie. Nasza kancelaria adwokacka w Poznaniu specjalizuje się przede wszystkim w prawie cywilnym, rodzinnym i karnym. Wiąże się to z największym zainteresowaniem klientów tego typu usługami. Jednak zakres podejmowanych przez nas działań prawnych jest o wiele szerszy.

Kancelaria adwokacka - Poznań

W ramach współpracy oferujemy zarówno szereg profesjonalnych porad prawnych, jak i sporządzanie pism czy umów, a także reprezentowanie naszych klientów przed sądem. Działamy w imieniu osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się także szczególnie skomplikowanymi sprawami, a znajomość prawa z różnego zakresu pozwala nam znajdować rozwiązania tam, gdzie pozornie ich nie ma. Cenimy sobie dobry kontakt z klientem, a każda sprawa jest rozpatrywana w sposób indywidualny. Podwyższamy swoje kompetencje w trosce o to, żeby osoby korzystające z naszych usług były zadowolone z ich jakości.

Dobry adwokat w Poznaniu - zakres działań

Zajmujemy się szeroko pojętym doradztwem prawnym dla klientów indywidualnych. Nasze działania najczęściej obejmują zakres prawa cywilnego, rodzinnego i karnego. Pomagamy w dochodzeniu roszczeń spadkowych. Działamy w sprawach z zakresu rozwodowego, separacji czy unieważnienia małżeństwa. Wsparcie z naszej strony można uzyskać w przypadku chęci ustalenia ojcostwa, a także uzyskania alimentów. Pomagamy naszym klientom sporządzać pisma procesowe, umowy oraz pozwy. 

Świadczymy usługi z zakresu prawa administracyjnego i podatkowego. Zajmujemy się opracowywaniem opinii prawnych, a także pomagamy przy odwołaniach organów administracyjnych. Reprezentujemy naszych klientów przed organami zarówno administracji samorządowej, rządowej jak i NSA. Kolejny obszar naszej działalności obejmuje pomoc prawną dotycząca spółek handlowych. Udzielamy porad i zapewniamy konsultacje z zakresu Kodeksu Spółek Handlowych.

W związku z prawem karnym świadczymy usługi zarówno ofiarom przestępstw, jak i osobom, którym został postawiony zarzut jego popełnienia. Zajmujemy się także kwestiami związanymi z windykacją należności pieniężnych. 

Radzimy klientom w przypadku spraw z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego. Otrzymać można pomoc w sytuacji niejasności związanych z dziedziczeniem czy zapisami w testamencie. 

Działamy także w obszarze obejmującym prawo pracy, zajmując się przede wszystkim takimi zagadnieniami, jak czas pracy, system wynagrodzeń, ubezpieczeń i BHP, a także rozwiązanie czy wypowiedzenie umowy.

Pomożemy wszędzie tam, gdzie niezbędna jest interwencja dobrego adwokata lub prawnika. Poznań to miejsce, w którym znajduje się siedziba naszej kancelarii adwokackiej. Warto jednak pamiętać, że działamy również na terenie Kościana. Zajmujemy się wieloma gałęziami prawa, dlatego cieszymy się z możliwości pomocy przy sprawach różnego typu. Dla nas liczą się profesjonalizm i etyka pracy. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia szczegółów.

Potrzebujesz porady prawnej?