Kancelaria adwokacka
w Kościanie

Czasem w życiu spotykają nas sytuacje, które sprawiają, że potrzebne jest skorzystanie z pomocy prawnej. Z tego powodu dobrze jest postawić na specjalistę, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Kancelaria Adwokacka zaprasza klientów z miasta Kościan i okolic! 

Adwokat z Kościana – profesjonalna pomoc prawna

Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego klienta sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać najbardziej  skomplikowanym sprawom. Zależy nam przede wszystkim na Twoim zadowoleniu. Zdajemy sobie sprawę, że prawo i jego elementy są złożone i mogą być ciężkie do zrozumienia, dlatego naszym celem jest nie tylko uporanie się z Twoim problemem, ale też wytłumaczenie poszczególnych zagadnień, by ułatwić Ci przyszłe wyzwania.

Prawnik z Kościana swoje usługi kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i mniejszych oraz większych przedsiębiorstw. Możemy udzielać jednorazowych porad prawnych, ale oferujemy też rozwiązywanie całych spraw, jak i kompleksową oraz stałą współpracę. Elastyczność, wiedza i kreatywne podejście do podejmowanych przez nas działań sprawia, że jesteśmy w stanie uporać się z największymi wyzwaniami.

Potrzebujesz porady prawnej?

W czym specjalizuje się nasz prawnik – Kancelaria Adwokacka z Kościana

W zakresie prawa administracyjnego i podatkowego kancelaria sporządza opinie prawne, reprezentuje przed organami administracji rządowej i samorządowej. Mamy doświadczenie w sporządzaniu odwołań i w procesach inwestycyjnych. 

Nierzadko pomagamy klientom w przypadku prawa spółek handlowych. Pomagamy zakładać i organizować spółki, rejestrować działalność. Oferujemy porady w kwestii działań zarządu, procedur dotyczących łączenia spółek bądź ich likwidacji.

Adwokat może pomóc również w zakresie prawa karnego. Zarówno ofiarom, jak i osobom z zarzutem popełnienia przestępstwa. Każdą osobę traktujemy indywidualnie i w sposób wyrozumiały, niezależnie od charakteru sprawy.

Kancelaria Adwokacka z Kościana oferuje też pomoc w zakresie prawa rodzinnego i spadkowego. Możemy prowadzić sprawę o rozwód, separację, uzyskanie alimentów, ustalenie ojcostwa, unieważnienie małżeństwa i nie tylko.

Pomagamy też klientom w sprawach windykacyjnych. Oferujemy również szkolenia dla działów HR, pracodawców, pracowników. Doradzamy w kwestiach zasad prowadzenia działalności, opiniujemy różnego rodzaju dokumenty.

Kancelaria Adwokacka zaprasza do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i zaproponujemy termin spotkania z adwokatem w Kościanie.