Porady prawne
w Poznaniu

Zawiłość różnych przepisów sprawia, że czasem konieczne jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy. Kancelaria oferuje porady prawne. Swoje działania kierujemy przede wszystkim do klientów z Poznania i okolic. Serdecznie zapraszamy!

Rzetelne porady prawne w Poznaniu

Zarówno w życiu prywatnym, jak i w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej zdarzają się sytuacje, które wymagają pomocy prawnej. Usługi specjalisty są w tym przypadku wskazane. Stara paremia prawnicza mówi, iż nieznajomość prawa szkodzi, dlatego naszym celem jest przede wszystkim wytłumaczenie interesujących Cię zagadnień i próba odnalezienia skutecznego rozwiązania. Z tego powodu nierzadko rezygnujemy z charakterystycznego żargonu prawniczego na rzecz tego, by klient był w stanie szybko zrozumieć daną sprawę.

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w różnych dziedzinach prawa. Z tego powodu jesteśmy w stanie udzielać profesjonalnych porad prawnych nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych zagadnień. Stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta. Współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, jak i przedsiębiorstwami. Do każdej osoby podchodzimy w sposób indywidualny i wyrozumiały, niezależnie od charakteru porady. 

Potrzebujesz porady prawnej?

Jakie porady prawne najczęściej wybierają nasi klienci?

Oferowane przez nas porady prawne w Poznaniu dotyczą często przedsiębiorstw. Tłumaczymy zasady zakładania działalności gospodarczej, a także kwestie działalności zarządu, procedur łączenia bądź likwidacji spółek. Wyjaśniamy, jakie ryzyko mogą nieść planowane działania inwestycyjne etc. Współpracowaliśmy z klientami z wielu gałęzi gospodarki, dlatego znamy specyfikę licznych branż. Możemy też udzielić pomocy prawnej w przypadku zagadnień dotyczących umów, spraw wynagrodzeń, BHP. Tłumaczymy prawa i obowiązki przedsiębiorców, jak i pracowników. Mamy też doświadczenie w ramach prawa unijnego.

Współpracując natomiast z osobami fizycznymi, udzielamy porad w zakresie prawa cywilnego, karnego, rodzinnego. Wiele razy pomagaliśmy klientom w sprawach dotyczących zasad dziedziczenia, formy testamentu, rozwodu etc.

Jeśli porady prawne w Poznaniu są niewystarczające do rozwiązania Twojego problemu, możemy poprowadzić daną sprawę w sposób kompleksowy. Zapraszamy do współpracy!

Interesują Cię porady prawne? Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz profesjonalnej pomocy – serdecznie zachęcamy do kontaktu. Udzielimy odpowiedzi i zaproponujemy termin spotkania z prawnikiem.